Świecko: 41-latek przewoził 2 kilogramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany!

01 październik 2020
Świecko: 41-latek przewoził 2 kilogramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany! Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku zatrzymali ponad 2 kilogramy narkotyków. Do sprawy zatrzymano 41-letniego Polaka.

W środę, 23 września funkcjonariusze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku wytypowali do kontroli samochód osobowy, którym podróżowały 41-letni Polak. Podczas kontroli jego dokumentów funkcjonariusze zauważyli ukryte pod siedzeniami dwa worki z zawartością amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Słubicach Sąd Rejonowy w Słubicach postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.

Szacunkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko 97,5 tysiąca złotych.


Czytaj także - 18-letni mężczyzna podpalił mieszkanie w budynku wielorodzinnym. W środku przebywały osoby

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.