Pędził 110 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące! (FILM)

01 październik 2020
Pędził 110 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące! Lubuska Policja

Funkcjonariusze strzeleckiej drogówki przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy samochodu dostawczego, który jadąc Drogą Krajową numer 22 przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Nieodpowiedzialne zachowanie na drodze nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące.

We wtorek, 29 września, przed godziną 20, kierowca samochodu dostawczego w miejscowość Rolewice jechał 110 kilometrów na godzinę na odcinku gdzie obowiązuje ograniczenie do tak zwanej „pięćdziesiątki”. 

Kierujący nie zwracał uwagi na ograniczenie prędkości oraz na fakt, że w tym miejscu znajduje się przejście dla pieszych. Policyjna kontrola zakończyła się dla mężczyzny zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące, mandatem w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u