Więcej o śmiertelnym potrąceniu pieszego na S3

12 lipiec 2016

Prokurator Rejonowy w Świebodzinie poinformował o zdarzeniu, do którego doszło w dniu 10.07.2016 r. na drodze ekspresowej S3 w pobliżu miejscowości Witosław.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w godzinach nocnych około godziny 2.00 - 2.30 na trasie S3 na jezdni prowadzącej w kierunku Gorzowa Wlkp. zestaw ciężarowy składający się z ciągnika siodłowego m-ki scania i naczepy potrącił śmiertelnie przodem kabiny ciągnika mężczyznę o nieustalonej jeszcze tożsamości, który nagle pojawił się przed ciągnikiem-wbiegł na jezdnię.

Wypadek miał miejsce w porze nocnej, w miejscu niedozwolonym dla ruchu pieszych .

Dotychczas wykonano oględziny miejsca wypadku, przesłuchano świadków w tym kierującego ciągnikiem siodłowym, wykonano badanie stanu trzeźwości kierującego ciągnikiem siodłowym - był trzeźwy. Pojazd zabezpieczono do dalszych oględzin, a zwłoki pieszego zabezpieczono do sekcji zwłok.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u