Więcej o śmiertelnym potrąceniu pieszego na S3

12 lipiec 2016

Prokurator Rejonowy w Świebodzinie poinformował o zdarzeniu, do którego doszło w dniu 10.07.2016 r. na drodze ekspresowej S3 w pobliżu miejscowości Witosław.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w godzinach nocnych około godziny 2.00 - 2.30 na trasie S3 na jezdni prowadzącej w kierunku Gorzowa Wlkp. zestaw ciężarowy składający się z ciągnika siodłowego m-ki scania i naczepy potrącił śmiertelnie przodem kabiny ciągnika mężczyznę o nieustalonej jeszcze tożsamości, który nagle pojawił się przed ciągnikiem-wbiegł na jezdnię.

Wypadek miał miejsce w porze nocnej, w miejscu niedozwolonym dla ruchu pieszych .

Dotychczas wykonano oględziny miejsca wypadku, przesłuchano świadków w tym kierującego ciągnikiem siodłowym, wykonano badanie stanu trzeźwości kierującego ciągnikiem siodłowym - był trzeźwy. Pojazd zabezpieczono do dalszych oględzin, a zwłoki pieszego zabezpieczono do sekcji zwłok.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.