19-latek ugodził ojca nożem. Poszukiwała go policja

12 lipiec 2016
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Żarach prowadzi śledztwo wobec 19-letniego mężczyzny. Jak ustalono w dniu 16.06.2016 r. funkcjonariusze Policji KP Lubsko zostali powiadomieni o tym, że pod jednym z marketów na terenie Lubska został zaatakowany nożem mężczyzna, który odniósł obrażenia ciała.

Ustalono, że po wyjściu z marketu do pokrzywdzonego podbiegł jego 19 letni syn, zagroził mu pozbawieniem życia, po czym doszło między mężczyznami do szarpaniny w trakcie której, 19 latek wyciągnął nóż zadając dwa ciosy swojemu ojcu. Spowodował tym samym u niego obrażenia ciała na okres powyżej 7 dni.

19-latek został zatrzymany dopiero po kilku godzinach, albowiem zbiegł z miejsca zdarzenia. Dotychczas Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa i wystąpił z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Żarach zastosował areszt na 3 miesiące.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.