Zderzenie renault i matiza w Zielonej Górze. Utrudnienia w ruchu

12 lipiec 2016

Przez nieuwagę doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, matiza i renault, na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze.

Kierujący Daewoo Matizem jechał ulicą Zjednoczenia od ronda na Przylep. Zamierzał skręcić w ulicę Dekoracyjną. Nie zauważył nadjeżdżającego bardzo szybko kierującego renault. Doszło do zderzenia czołowo-bocznego. Sprawca, starszy mężczyzna trafił do szpitala. 

Winnym zdarzenia jest bezsprzecznie 70-latek. Do wypadku nie doszłoby, lub jego skutki nie byłyby tak mocne,  gdyby nie nadmierna prędkość kierowcy renault.  

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.