Zdemolował 4 samochody na parkingu w Zielonej Górze. Był pijany

03 październik 2020
Autor: 
Zdemolował samochody na parkingu w Zielonej Górze. Był pijany Redakcja/archiwum

Zielonogórscy policjanci zatrzymali 27-latka, który wybijał szyby w samochodach na osiedlowym parkingu. Nie oszczędził też drzwi do klatki schodowej. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 3 października, około 2 w nocy. Po parkingu przy ulicy Rzeźniczaka chodził mężczyzna, który bez powodu niszczył zaparkowane auta. Na miejsce wysłano kilka patroli policji.

- Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Ten przy użyciu drewnianego młotka uszkodził szyby w czterech pojazdach. Zniszczył także drzwi do klatki schodowej - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Szybko okazało się, że sprawca był pijany. Został odwieziony do policyjnej Izby Wytrzeźwień.

Przeczytaj też: Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Są ranni. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u