Ciężarówka z drewnem wjechała do rowu na DK32 pod Gubinem. Ładunek wypadł na jezdnię!

07 październik 2020
Autor: 
Ciężarówka z drewnem wjechała do rowu na DK32 pod Gubinem. Ładunek wypadł na jezdnię! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód ciężarowy przewożący drzewo wjechał do rowu na DK32 pod Gubinem. Na jezdnie wypadł transportowany ładunek. Ruch odbywa się wahadłowo.

W środę, 7 października, około godziny 12:30, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego na 6 kilometrze Drogi Krajowej numer 32 pod Gubinem na wysokości miejscowości Pleśno. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. 

Ładunek wypadł na drogę

Transportowane przez samochód ciężarowy drewno w wyniku wypadku rozsypało się pod Drodze Krajowej numer 32. Droga przez godzinę była zablokowana. Trwa przeładunek drewna na inny pojazd. - Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. - podaje st. asp. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Krośnie Odrzańskim.

Przyczyną wypadku była pęknięta opona

- Prawdopodobną przyczyną była pęknięta opona. Nikomu nic się nie stało. - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dró Krajowych i Autostrad utrudnienia na Drodze Krajowej numer 32 mogą potrwać nawet do godziny 16:40.

Godzina 14:45 - Ruch został wznowiony. Kierowcy powinni liczyć się jednak z utrudnieniami podczas wyciągania zestawu z rowu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u