Zaginął 66-letni Włodzimierz Duży ze Słubic. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

18 październik 2020
Zaginął 66-letni Włodzimierz Duży ze Słubic Fot. KPP Słubice

Policjanci ze Słubic prowadzą poszukiwania za zaginionym Włodzimierzem Dużym. Mężczyzna wyszedł z domu i zaginął. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu losu 66-latka.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 17 października. W godzinach porannych rozmawiał telefonicznie z siostrą. Później wyszedł z domu w Słubicach i do tej pory nie nawiązano z nim żadnego kontaktu.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - około 170 cm, dobrze zbudowany
  • Włosy - siwe
  • Pełne uzębienie

W chwili zaginięcia 66-latek był ubrany w niebieskie dżinsy, ciemnogranatową kurtkę i szarą czapkę z daszkiem. Dodatkowo mężczyzna może poruszać się czerwonym rowerem.

- Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Słubicach (47 79 23 211, 47 79 23 212, 47 79 23 251, 47 79 23 252) lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji.

Przeczytaj też: Lubuskie promy stoją, a kierowcy robią kilometry. Powód? Wysoki stan OdryRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u