Chwile grozy we Wschowie. Młody agresor groził rodzinie nożem

19 październik 2020
Autor: 
Chwile grozy we Wschowie. Młody agresor groził rodzinie nożem Fot. KPP Wschowa

Domowy agresor ze Wschowy zatrzymany. Mężczyzna podczas awantury groził nożem członkom swojej rodziny. Ratownicy przy asyście policji przetransportowali go do specjalistycznego szpitala.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 17 października. Około godziny 15:00 dyżurny wschowskiej policji otrzymał niepokojące zgłoszenie.

- Z relacji zgłaszających wynikało, że zamieszkujący z nimi syn wszczął awanturę i groził im nożem. Ponadto odgrażał się, że sam targnie się na swoje życie - relacjonuje kom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Patrol mundurowych, który przybył na miejsce w pierwszej kolejności prostanowił odseparować agresora od pozostałych osób. Złożyła się na to jego potęgująca agresja oraz przemoc.

Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany. Zespół pogotowia podjął decyzję o odizolowaniu go i konieczności przetransportowania do specjalistycznego szpitala. - Z obawy na mogące pojawić się z jego strony ataki agresji asystę w przewiezieniu udzielili wschowscy mundurowi - dodaje kom. Piwowarska.

Przeczytaj też: Lubuskie promy stoją, a kierowcy robią kilometry. Powód? Wysoki stan Odry

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u