Mógł utonąć w rowie (ZDJĘCIA)

13 lipiec 2016
Autor: 

Szybka reakcja przechodniów, którzy zauważyli mężczyznę leżącego w rowie wodnym i powiadomili odpowiednie służby być może uratowała mu życie.

Dziś po godz. 13.00 otrzymano zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w rowie wodnym w okolicach ul. Grzybowej w Świebodzinie. Niezwłocznie udał się tam patrol policji, straż pożarna oraz karetka. Według relacji świadków mężczyzna siedział na murku, przechylił się i wpadł do wody. W wyniku upadku doznał obrażeń ręki. Mężczyzna mógł się zachłysnąć i utonąć - jak mówią świadkowie, gdyż nie mógł o własnych siłach wydostać się z płytkiego ale bagnistego i zanieczyszczonego rowu. Na miejscu została mu udzielona pierwsza pomoc, następnie został odwieziony na badania do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u