Śmigłowiec LPR w podzielonogórskiej Świdnicy. Pomocy potrzebował 22-letni mężczyzna (ZDJĘCIA, FILM)

20 październik 2020
Autor: 
Śmigłowiec LPR w podzielonogórskiej Świdnicy Redakcja

Interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy koło Zielonej Góry. Pomocy medycznej potrzebował 22-letni mężczyzna. Teren działań zabezpieczali strażacy.

Zgłoszenie wpłynęło do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego we wtorkowe popołudnie, 20 października, tuż po godzinie 16:00. Rodzina wezwała medyków do 22-letniego mężczyzny, który dostał ataku padaczki.

Z uwagi na brak wolnej karetki na miejsce wysłano załogę HEMS z Zielonej Góry. Do akcji wyruszyli też miejscowi strażacy z OSP Świdnica oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Podczas udzielania medycznych czynności ratunkowych przez lekarza i ratownika medycznego LPR pod podany adres dojechał podstawowy zespół pogotowia.

Ostatecznie mężczyzna trafił do szpitala karetką pogotowia. Podczas transportu opiekował nim się lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u