Nieznani sprawcy ukradli sprzęt spod szpitala w Drezdenku. Był użyczony przez strażaków

04 listopad 2020
Autor: 
Nieznani sprawcy ukradli sprzęt spod szpitala w Drezdenku Fot. Szpital Drezdenko

Zuchwała kradzież w Drezdenku. Złodzieje ukradli sprzęt z namiotu do triagu pacjentów, który stał przed Szpitalem Powiatowym. Wyposażenie zostało użyczone lecznicy przez strażaków ze Strzelec Krajeńskich.

Zgłoszenie o kradzieży wpłynęło do policjantów ze Strzelec Krajeńskich w poniedziałek, 2 listopada. Łupem złodziei, którzy pojawili się na terenie szpitala w Drezdenku padły dwie nagrzewnice oraz lampa halogenowa. Sprzęt był bezpłatnie udostępniony przez Państwową Straż Pożarną.

Policja zabezpieczyła już nagrania z kamer monitoringu zainstalowanych przed szpitalem. Przesłuchano też świadków. Prowadzone są intensywne czynności zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży.

- Wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat skradzionego sprzętu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Krajeńskich lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Przeczytaj też: Akcja strażaków na stacji paliw w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Zapaliła się ciężarówka (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u