Sześć zastępów straży pożarnej wysłanych do pożaru domu w Kargowej. "To fałszywy alarm"

09 listopad 2020
Autor: 
Kargowa: 6 strażackich zastępów wysłanych do pożaru Redakcja/archiwum

Strażacy wezwani do pożaru domu w Kargowej koło Sulechowa. Na miejsce przyjechało pięć zastępów gaśniczych oraz podnośnik. Ostatecznie alarm okazał się fałszywy.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego operacyjnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze w poniedziałkowy wieczór, 9 listopada. Po godzinie 18:30 w ogniu miał stanąć dom przy ulicy Kasztanowej w Kargowej.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Sulechowa. Ponadto wezwanie otrzymali druhowie z jednostek OSP w Kargowej i Smolnie Wielkim.

- Pomimo groźnie brzmiącego zgłoszenia nie stwierdzono żadnego pożaru ani zagrożenia w budynku. Zdarzenie zakwalifikowano jako alarm fałszywy - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy zielonogórskich strażaków.

Przeczytaj: Przemycał heroinę z Niemiec do Zielonej Góry. Jego kierowca jechał pod wpływem amfetaminy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.