Gubin: Zaprosił gości na imprezę. Nie wiedział jak ich wyprosić, więc zgłosił włamanie

18 listopad 2020
Autor: 
Nie wiedział jak wyprosić gości, więc zgłosił włamanie Redakcja/archiwum

Mieszkaniec Gubina zgłosił włamanie do swojego mieszkania. Szybko okazało się jednak, że zgłoszenie jest fałszywe. Mężczyzna nie wiedział jak wyprosić gości, których zaprosił na imprezę.

We wtorek, 17 listopada, do policjantów z Gubina wpłynęło zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie miasta. Zgłaszający poinformował, że do jego domu siłowo próbuje wejść syn. Mężczyzna w obawie przed nim miał schować się w łazience.

- Po przybyciu patrolu okazało się, że mężczyzna nie wiedząc jak pozbyć się gości, których wcześniej zaprosił na imprezę, wymyślił, że zgłosi włamanie. Nie była to pierwsza niepotwierdzona interwencja pod tym adresem - informuje podkom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych za bezpodstawne wezwanie. - Takich i podobnych zgłoszeń niestety jest wiele. Pamiętajmy jednak, że zawiadamiając o zdarzeniu, do którego nie doszło zabierasz innym szansę na uzyskanie pomocy - podkeśla podkom. Kulka.

Przeczytaj też: Pijany kierowca dachował pod Krosnem Odrzańskim. Miał blisko 3 promile i uciekł do lasu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u