Kolizja pojazdów na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze

19 listopad 2020
Kolizja pojazdów na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze Fot. Pani Katarzyna

Trzy samochody osobowe zderzyły się na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu!

W czwartek, 19 listopada, chwilę po godzinie 15 na Szosie Kisielińskiej w pobliżu osiedla Mazurskiego w Zielonej Górze doszło do kolizji. - Zderzyły się trzy samochody - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Na miejsce wezwano zespół pogotowia i patrole policji. Przyjechały też trzy zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły samochody biorące udział w kolizji. W wyniku zdarzenia jedna osoba uskarżała się na ból. Obecnie przechodzi badania w karetce pogotowia, ale prawdopodobnie nie będzie transportowana do szpitala.

Dokładne szczegóły i okoliczności tego incydentu ustalają policjanci. Kierowcy powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami na tym odcinku drogi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.