Szafa przygniotła mężczyznę w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

26 listopad 2020
Autor: 
Szafa przygniotła mężczyznę w Zielonej Górze Redakcja

Szafa spadła na mężczyznę w mieszkaniu w Zielonej Górze. Strażacy musieli siłowo wejść do lokalu. Poszkodowany trafił do szpitala. Był nieprzytomny.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 26 listopada, około godziny 12:30. Mieszkaniec bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze zgłosił, że u jego sąsiada coś się stało i nie może wejść do mieszkania mężczyzny.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz podstawowy zespół pogotowia. Konieczne okazało się siłowe wejście do lokalu przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

- W środku znaleźliśmy mężczyznę przygniecionego szafą. Jednocześnie ta szafa blokowała wejście do samego mieszkania, dlatego strażacy musieli się trochę napracować - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Poszkodowany mężczyzna był nieprzytomny. Po opatrzeniu przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala. Obecnie nie wiemy, czy doznał jakichkolwiek urazów.

Przeczytaj też: Ktoś ukradł psa z podwórka w Słonem koło Zielonej Góry. Właścicielka prosi o pomoc

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.