Wypadek w Zielonej Górze. Naczepa ciężarówki uderzyła w auto. Kierowca odjechał dalej

02 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Naczepa ciężarówki uderzyła w auto

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na obwodnicy Zielonej Góry. Naczepa ciężarówki uderzyła w samochód osobowy. Policja szuka kierowcy zestawu, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w środowy poranek, 2 grudnia, tuż po godzinie 7:00. Kierowca ciężarówki wyładowanej drewnem jechał drogą krajową nr 32 od ronda na Przylep w kierunku ronda na Krosno Odrzańskie. Nagle naczepa pojazdu zderzyła się z osobowym Suzuki.

Jedna osoba w szpitalu

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też zespół pogotowia, który zabrał poszkodowanego mężczyznę z osobówki do szpitala.

Policjanci cały czas poszukują kierowcy ciężarówki. - Nie zakładamy, że uciekł, bo z takim obciążeniem mógł nawet nie poczuć uderzenia - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Pijany skakał po autach w Zielonej Górze. Tak wyładował złość po kłótni z dziewczyną

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.