Pijana 12-latka trafiła do szpitala w Międzyrzeczu. Miała blisko 2 promile alkoholu

03 grudzień 2020
Autor: 
Pijana 12-latka trafiła do szpitala w Międzyrzeczu Fot. Szpital Międzyrzecz

Blisko dwa promile alkoholu miała 12-letnia dziewczynka, która trafiła do szpitala w Międzyrzeczu. Sprawa trafiła do sądu.

Wszystko wydarzyło się w środę, 2 grudnia. W godzinach popołudniowych do szpitala w Międzyrzeczu trafiła 12-letnia dziewczynka. Dziecko przywiezione przez rodziców było nietrzeźwe. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miało w swoim organizmie 1,9 promila alkoholu.

Szpital powiadomił o wszystkim policję. Niestety ta nie ujawnia wielu informacji. - Potwierdzam zdarzenie. Sprawą zajmuje się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu - mówi dla NewsLubuski.pl st. asp. Justyna Łętowska, rzeczniczka międzyrzeckiej policji.

Stan dziewczynki jest dobry. 12-latka nadal przebywa w szpitalu.

Przeczytaj też: Śnieg w Lubuskiem. Wysyp zdarzeń drogowych w Zielonej Górze i okolicach

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.