Poważny wypadek na trasie S3. Ranny kierowca uwięziony w aucie. W akcji śmigłowiec LPR

11 grudzień 2020
Skwierzyna: Poważny wypadek na trasie S3 Redakcja/archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na trasie S3 koło Skwierzyny. Samochód osobowy uderzył w auto stojące na pasie awaryjnym. Droga w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do międzyrzeckich służb w piątkowe popołudnie, 11 grudnia, tuż po godzinie 13:30. Na 108-kilometrze trasy S3 zderzyły się dwa samochody osobowe.

- Kierująca pojazdem marki Opel jechała w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Nagle z nieznanych przyczyn uderzyła w Fiata stojącego na pasie awaryjnym - relacjonuje st. asp. Justyna Łętowska, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Ranny kierowca uwięziony w samochodzie

Do akcji wysłano zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza i Skwierzyny, podstawowy zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Ponadto na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

W wyniku wypadku ranny został starszy mężczyzna z Fiata. Poszkodowany był uwięziony w kompletnie roztrzaskanym samochodzie. Strażacy musieli wykonać do niego dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Po opatrzeniu przez medyków został on przetransportowany do szpitala. Nieoficjalnie mówi się, że doznał złamań kończyn. Był nieprzytomny.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku. Trasa S3 na odcinku Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski jest całkowicie zablokowana. Po odlocie śmigłowca służby otworzą jeden pas ruchu.

Przeczytaj też: Potrącenie w Płotach koło Zielonej Góry. Kobieta przebiegała w niedozwolonym miejscu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u