Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

15 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta Fot. Czytelnik

Dwa samochody osobowe zderzyły się na zielonogórskim Jędrzychowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku we wtorkowy wieczór, 15 grudnia, tuż po godzinie 17:00. Na skrzyżowaniu ulic Nowojędrzychowskiej i Kąpielowej w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. To osobowy Nissan oraz Renault.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji z drogówki oraz podstawowy zespół pogotowia. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. Ratownicy medyczni przetransportowali ją do szpitala. Obecnie nie wiemy, jakich doznała obrażeń.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku. Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane.

Przeczytaj też: Zielonogórska policja w akcji. Kierowcy stracili prawa jazdy w Wilkanowie, Trzebiechowie i Drzonkowie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.