Tragiczny wypadek pod Rzepinem. Zginęła jedna osoba. W akcji śmigłowiec LPR!

15 grudzień 2020
Autor: 
Tragiczny wypadek pod Rzepinem. Zginęła jedna osoba. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Tragiczny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 134 pomiędzy Rzepinem a Ośnem Lubuskim. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie zostały ranne! 

We wtorek, 15 grudnia, około godziny 16:30 służby ratownicze z powiatu słubickiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na 24 kilometrze Drogi Wojewódzkiej numer 134. Ze zgłoszenia wynikało, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Touran jechał w kierunku Ośna Lubuskiego w trakcie manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszało się prawidłowo jadące osobowe Volvo. Doszło do czołowego zderzenia. 

Ranne zostały trzy osoby. 50-letni mężczyzna kierujący Volvo został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala, 48-letnia pasażerka trafiła do szpitala karetką pogotowia ratunkowego. - Kierujący Volkswagenem Touranem 51-letni mężczyzna mimo prowadzonej reanimacji niestety poniósł śmierć na miejscu. - podaje podkom. Magdalena Jankowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Na miejscu wypadku trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Droga Wojewódzka numer 134 jest całkowicie zablokowana! 


Jesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zgarnij ciekawe gadżety!*

*Szczegóły w regulaminie strony

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u