Pożar wiaty na Osiedlu Poznańskim koło Gorzowa. W akcji 4 zastępy straży pożarnej

20 grudzień 2020
Autor: 
Pożar wiaty na Osiedlu Poznańskim koło Gorzowa Fot. Czytelnik

Pożar na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Spłonął budynek gospodarczy. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 20 grudnia, po godzinie 15:30. W ogniu stanęła wiata przy ulicy Brzozowej na Osiedlu Poznańskim koło Gorzowa Wielkopolskiego. Budynek znajdował się tuż przy domu jednorodzinnym.

Na miejsce zadysponowano zastęp strażaków zawodowych oraz trzy zastępy z jednostek OSP. Kiedy pierwszy samochód dojechał pod wskazany adres, ogień obejmował już całą wiatę. Strażacy szybko rozwinęli dwie linie gaśnicze i rozpoczęli walkę z żywiołem.

Sytuacja pożarowa szybko została opanowana. Nikomu nic się nie stało. Ucierpiał jedynie budynek gospodarczy, który doszczętnie spłonął. Nadpalona została też elewacja przyległego domu. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.

Przeczytaj też: Nowe wozy bojowe dla 8 jednostek OSP w Lubuskiem. Kto otrzyma samochód?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u