Sylwester 2020: Zielona Góra rozdaje tabletki uspokajające dla zwierząt

20 grudzień 2020
Autor: 
Sylwester 2020: Zielona Góra rozdaje tabletki uspokajające dla zwierząt Fot. Pixabay, UM ZG

Zielona Góra wzorem lat ubiegłych pożegna rok 2020 pokazem fajerwerków. Urząd miasta, aby złagodzić stres zwierząt, rozdaje właścicielom psów i kotów tabletki uspokajające.

W tym roku Sylwester będzie musiał odbyć się w naszych domach. W Zielonej Górze corocznie tłumy mieszkańców witały Nowy Rok na parkingu przy Centrum Biznesu. Teraz impreza przeniesie się do internetu. Mimo wszystko miasto nie rezygnuje z pokazu fajerwerków. Ten potrwa 7 minut, a zostanie przygotowany na Winnych Wzgórzach.

Urząd miasta rozdaje środki uspokajające

Magistrat tak jak w poprzednim roku zakupił preparaty uspokajające dla zwierząt. Mieszkańcy mogą zgłaszać się po tabletki dla swoich czworonogów do Biura ZGranej Rodziny przy ul. Stary Rynek 1 w poniedziałek 21 grudnia i środę 23 grudnia w godzinach 12:00 - 17:00.

- Mieszkasz w Zielonej Górze? Posiadasz zwierzaka domowego i martwisz się o niego w Sylwestra? Otrzymasz za darmo preparat wspomagający dla psów i kotów, który łagodzi objawy stresu - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Jak informuje Urząd Miasta, tabletki należy podawać 3 dni przed Sylwestrem, natomiast w dniu Sylwestra trzeba podwoić dawkę.

Przeczytaj też: Nowe wozy bojowe dla 8 jednostek OSP w Lubuskiem. Kto otrzyma samochód?Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u