Koronawirus w Lubuskiem. Odnotowano 65 nowych zakażeń COVID-19

27 grudzień 2020
Autor: 
Koronawirus w Lubuskiem. Odnotowano 65 nowych zakażeń COVID-19 Redakcja

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 65 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w niedzielę, 27 grudnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 65 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 i współistnienia COVID-19 z innymi chorobami nie zmarły żadne osoby.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: słubicki (12), m. Zielona Góra (9), nowosolski (8), m. Gorzów Wielkopolski (7), żagański (6), żarski (6), gorzowski (3), krośnieński (3), sulęciński (3), międzyrzecki (2), strzelecko-drezdenecki (2), świebodziński (2), zielonogórski (2).

W kraju odnotowano 3678 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 6 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 51 osób.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u