Koronawirus lubuskie. Odnotowano 111 nowych przypadków zakażenia!

26 grudzień 2020
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 111 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 111 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. 

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w drugi dzień świąt, 26 grudnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 111 nowych przypadków zakażenia. 

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: pow. gorzowski (3), pow. krośnieński (4), międzyrzecki (11), nowosolski (5), słubicki (20), strzelecko-drezdenecki (20), sulęciński (0), świebodziński (11), zielonogórski (4), żagański (3), żarski (6), wschowski (1), m. Gorzów Wielkopolski (0), m. Zielona Góra (23)

W kraju odnotowano 5048 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 65 osób.

Przeczytaj też: Potrącenie pieszego w Zielonej Górze. "Kierowca tłumaczy, że oślepiło go słońce" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.