Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki. Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

28 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki Redakcja

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na ulicy Batorego w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28 grudnia. Po godzinie 17:00 na skrzyżowaniu ulic Batorego, Zamoyskiego i Rzeźniczaka w Zielonej Górze zderzyły się dwie osobówki. To Honda oraz Renault.

- Kierująca Renault jadąc ul. Batorego chciała skręcić w ul. Zamoyskiego. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu Hondzie - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Dwie osoby w szpitalu

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też podstawowy zespół pogotowia. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety. Obie zostały przetransportowane na badania. - To kierująca Renault oraz jej pasażerka - dodaje podinsp. Barska.

Ruch po ulicy Batorego w kierunku ronda z ul. Energetyków odbywa się jednym pasem. Całkowicie zablokowany został jednak wjazd i wyjazd z ul. Zamoyskiego. W okolicy stworzyły się korki.

Przeczytaj też: Akcja strażaków w Zielonej Górze. Pomagali otyłej kobiecie, która spadła z łóżka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.