Koronawirus lubuskie. Odnotowano 208 nowych przypadków zakażenia!

29 grudzień 2020
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 208 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 208 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarła jedna osoba.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem we wtorek, 29 grudnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 208 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 nie zmarła żadna osoba, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarła jedna osoba.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (22), krośnieński (9), międzyrzecki (13), nowosolski (10), słubicki (6), strzelecko-drezdenecki (11), sulęciński (3), świebodziński (9), zielonogórski (12), żagański (15), żarski (30), wschowski (5), Gorzów Wielkopolski (50), Zielona Góra (13).

W kraju odnotowano 7914 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 55 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 252 osoby.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u