Brutalne morderstwo koło Wschowy. 26-latek zginął od kilkunastu ciosów nożem

29 grudzień 2020
Autor: 
Brutalne morderstwo w Starym Strączu Redakcja/archiwum

Tragedia w Starym Strączu (gmina Sława). W jednym z domów doszło do zabójstwa mężczyzny. 26-latek kilkanaście razy został ugodzony nożem. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 29 grudnia, w godzinach popołudniowych. - Policja otrzymała zgłoszenie o ujawnieniu zwłok młodego mężczyzny - mówi kom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Jak podaje portal Sławski Portal Informacyjny, było to ciało 26-latka. Mężczyzna zginął od kilkunastu ciosów nożem. Do sprawy zatrzymano dwie nietrzeźwe osoby, w tym ojca ofiary. Do tragedii miało dojść prawdopodobnie podczas libacji alkoholowej.

Trwają działania zmierzające do ustalenia wszystkich szczegółów zdarzenia. Całość nadzoruje Prokuratura Rejonowa we Wschowie.

Przeczytaj też: Razem pili denaturat. Potem 39-latek chciał zabić 70-latka. Dwa razy uderzył go nożem

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u