Reanimacja mężczyzny w Krośnie Odrzańskim. W akcji śmigłowiec LPR!

31 grudzień 2020
Reanimacja mężczyzny w Krośnie Odrzańskim. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Nagłe zatrzymanie krążenia u jednego z mieszkańców Krosna Odrzańskiego. W akcji strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego!

W czwartek, 31 grudnia, chwilę po godzinie 12 służby ratownicze z powiatu krośnieńskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące nagłego zatrzymania krążenia u mężczyzny na ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce zadysponowany został Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Do działań zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Ratownicy prowadzili walkę o życie mężczyzny. Równolegle strażacy zabezpieczali lądowisko dla śmigłowca LPR. Mężczyźnie udało się przywrócić funkcje życiowe, poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.