Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba nie żyje, dwie są w ciężkim stanie!

01 styczeń 2021
Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba nie żyje, dwie są w ciężkim stanie! Redakcja/Archiuwm

Samochód, którym podróżowały trzy osoby uderzył w drzewo na trasie Sarbia-Czarnowo pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

W piątek, 1 stycznia, około godziny 11 na drodze Sarbia-Czarnowo pod Krosnem Odrzańskim samochód osobowy marki Volkswagen Golf, którym podróżowało trzech mężczyzn uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do poszkodowanych.

Lekarz przybyły na miejsce wypadku stwierdził zgon 27-letniego pasażera, ponadto dwóch mężczyzn w ciężkim stanie trafiło do zielonogórskiego szpitala. To 20-letni kierujący oraz 18-letni pasażer.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.