Zielonogórska policja w akcji. Kierowcy stracili prawa jazdy w Ochli i Jarogniewicach (ZDJĘCIA)

01 styczeń 2021
Autor: 
Policja w akcji. Kierowcy stracili prawa jazdy Fot. KMP Zielona Góra

Czterech kierowców straciło swoje prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Policjanci z grupy SPEED zatrzymali ich w przeciągu dwóch godzin w zielonogórskiej Ochli i Jarogniewicach.

Policjanci ruchu drogowego z Zielonej Góry wchodzą w skład specjalnej grupy SPEED do zwalczania piractwa drogowego. W środę, 30 grudnia, patrol mundurowych w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem od samego rana kontrolował kierowców na trasie z Ochli do Kiełpina i Jarogniewic.

- Zaledwie 2 godziny wystarczyły aby przekonać się, że są kierowcy, którzy lekceważą przepisy i ograniczenia prędkości. Wszyscy stracili prawa jazdy na 3 miesiące i będą się musieli przesiąść się na fotel pasażera - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Pierwszy z kierujących jadący Volkswagenem został zatrzymany w Jarogniewicach przed godziną 9:00. Pozostali kierujący Toyotą, Oplem i Renaultem wpadli w sidła policjantów w Ochli. Prócz utraty prawa jazdy wszyscy zostali ukarani mandatami i otrzymali po 10 punktów karnych.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba nie żyje, dwie są w ciężkim stanie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u