Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. W szpitalu zmarł 20-latek...

02 styczeń 2021
Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. W szpitalu zmarł 20-latek... Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w drzewo na trasie Sarbia-Czarnowo pod Krosnem Odrzańskim. Pojazdem podróżowały młode osoby. 27-latek zginął na miejscu wypadku a 20-letni, młody mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Nowy Rok, chwilę po godzinie 11 na drodze pomiędzy miejscowością Sarbia a Czarnowo pod Krosnem Odrzańskim. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Przybyli na miejsce wypadku strażacy musieli uwalniać kierowcę oraz pasażerów przy użyciu narzędzi hydraulicznych. 

Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer pojazdu. Dwóch rannych mężczyzn w ciężkim stanie trafiło do zielonogórskiego szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy jeden z nich zmarł. To 20-letni kierujący Golfem.

W miejscu wypadku przez kilka godzin trwały czynności prowadzone przez krośnieńskich policjantów pod nadzorem prokuratora. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.