Zabójstwo w Sieniawie Żarskiej. Nie żyje młoda kobieta!

04 styczeń 2021
Zabójstwo w Sieniawie Żarskiej. Nie żyje młoda kobieta! Redakcja/Archiwum

Zabójstwo w Sieniawie Żarskiej, nie żyje młoda kobieta. Trwają działania służb.

Nocą, w niedzielę, 3 stycznia w Sieniawie Żarskiej położonej w gminie Żary doszło do zabójstwa 25-letniej kobiety, mieszkanki tej miejscowości. Czynności w sprawie prowadzą żarscy policjanci pod nadzorem prokuratury. 

Po południu zaplanowana jest sekcja zwłok kobiety mająca na celu ustalenie przyczyny zgonu.

AKTUALIZACJA: Policja poszukuje Wojciecha Plis z Sieniawy Żarskiej. Mężczyzna może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.