Pożar w Skwierzynie. Płonie dom jednorodzinny. W akcji 8 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

11 styczeń 2021
Autor: 
Pożar w Skwierzynie. Płonie dom jednorodzinny Redakcja/archiwum

Osiem zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku mieszkalnego w Skwierzynie. Ogień objął cały dach budynku. Sytuacja nadal nie jest opanowana.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego strażaków z Międzyrzecza w poniedziałkowe popołudnie, 11 stycznia, około godziny 12:30. W ogniu stanął budynek mieszkalny przy ulicy Roosevelta w Skwierzynie. Pożar szybko rozprzestrzenił się po całym dachu.

Na miejscu pracuje już osiem zastępów straży pożarnej. Obecny jest także Komendant Powiatowy PSP w Międzyrzeczu mł. bryg. Marek Koperwas, który kieruje działaniami. Jeszcze przed przyjazdem strażaków z budynku ewakuowały się dwie osoby.

- Pożar nie jest jeszcze opanowany. Na szczęście nikt nie został poszkodowany - mówi bryg. Dariusz Rzepecki, rzecznik międzyrzeckich strażaków.

Godzina 15:00 - Sytuacja została już opanowana. Trwa dogaszanie pożaru

Fot. OSP Skwierzyna

Przeczytaj też: Strażacy ze Szprotawy wkrótce przeniosą się do nowej strażnicy!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.