Zielona Góra: Bus uderzył w bariery na trasie S3. Na miejscu straż pożarna i policja

13 styczeń 2021
Autor: 
Zielona Góra: Bus uderzył w bariery na trasie S3 Redakcja

Kolizja na trasie S3 na wysokości osiedla Pomorskiego w Zielonej Górze. Bus uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło w środowy wieczór, 13 stycznia, po godzinie 21:00. Kierowca samochodu marki Mercedes Vito jechał trasą S3 w kierunku Nowej Soli. Nagle na wysokości osiedla Pomorskiego z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.

- Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Pojazdem podróżował tylko kierowca. Na szczęście nic mu się nie stało - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Ruch między węzłami Zielona Góra Północ - Zielona Góra Południe odbywa się bez utrudnień. Służby wraz z uszkodzonym busem stoją na pasie awaryjnym.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Kolizja w Starym Kisielinie. Zderzyły się dwa auta. Sprawca jest pijany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u