Jutro ruszają zapisy na szczepienia przeciw COVID-19. Sprawdź jak się zapisać!

14 styczeń 2021
Jutro ruszają zapisy na szczepienia przeciw COVID-19. Sprawdź jak się zapisać! Redakcja/Archiwum

Ruszają rejestracje na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Jak się zapisać?

W piątek, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Przez pierwszy tydzień na szczepienie będą mogły zapisać się osoby, które ukończyły 80 lat. Na szczepienie można zapisać się osobiście lub może zrobić to ktoś bliski z rodziny. Niezbędny do podania przy rejestracji będzie numer pesel oraz numer telefonu komórkowego. Istnieją trzy metody rejestracji:

  • Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989,
  • Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,
  • Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień - mapa punktów szczepień w województwie lubuskim,

Podczas rejestracji możesz wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia. 

Chwilę po północy, w piątek, 15 stycznia, ruszy również formularz zgłoszenia online dla osób w wieku od 18 do 69 lat. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.