Zielona Góra: Kolizja w Starym Kisielinie. Zderzyły się dwa auta. Sprawca jest pijany

13 styczeń 2021
Autor: 
Kolizja w Starym Kisielinie. Sprawca jest pijany

Dwa samochody osobowe zderzyły się w zielonogórskim Starym Kisielinie. Sprawca zdarzenia jest pijany. Obywatel Serbii miał w organizmie około jednego promila alkoholu. Został już zatrzymany.

Służby otrzymały informacje o zdarzeniu w środowe popołudnie, 13 stycznia, około godziny 17:00. Na ulicy Stary Kisielin - Zatorze w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. To Ford oraz Peugeot.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Sprawca pod wpływem alkoholu

Kierowca Peugeota został zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze wykonali mu już kilka badań alkomatem.

- Mężczyzna miał w swoim organizmie około promil alkoholu. Policjanci zabezpieczają samochód i będą wykonywać czynności z kierowcą - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Szczepienia medyków w Zielonej Górze. Szpital: "Radny Górski zrobił niepotrzebną aferę"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u