Wypadek na Górce Tatrzańskiej w Zielonej Górze. Poszkodowany nastolatek w szpitalu (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2021
Autor: 
Wypadek na Górce Tatrzańskiej w Zielonej Górze. Ranny nastolatek Redakcja

Kilkunastoletni chłopak uległ wypadkowi na Górce Tatrzańskiej w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił już do szpitala. Szczegóły zdarzenia ustala policja.

Górka Tatrzańska to idealny teren do zimowej zabawy. W ostatnich dniach sprzyjają temu niemalże ciągłe opady śniegu i ujemne temperatury. Codziennie na Wzgórza Tatrzańskie przychodzą tłumy, głównie rodzice z dziećmi. Niestety stosunkowo często dochodzi też do wypadków.

W piątkowe popołudnie, 15 stycznia, około godziny 17:00 z górki zjeżdżał nastoletni chłopak. - Jechał na sankach i nagle przewrócił się - relacjonują czytelnicy.

Na miejsce przyjechał specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Poszkodowany został już opatrzony przez ekipę karetki i przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Dokładne okoliczności incydentu wyjaśnia policja. - Było podejrzenie, że nastolatek może mieć złamaną rękę. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Zielona Góra: 80-latka upadła na chodnik. Przyjechali strażacy, bo nie było wolnej karetkiRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u