Nocny pożar budynków pod Krosnem Odrzańskim. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej!

16 styczeń 2021
Nocny pożar budynków pod Krosnem Odrzańskim. Z ogniem walczyło Fot. KP PSP Krosno Odrzańskie

Nocny pożar budynków w Chlebowie pod Krosnem Odrzańskim. Spłonęła stodoła i budynek gospodarczy! 

W piątek, 15 stycznia, około godziny 23, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynków w miejscowości Chlebowo. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej w tym cysternę o pojemności 18 tys. litrów wody. 

- Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia zastępów, pożarem w całości były objęte oba budynki. - mówi mł. kpt. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy krośnieńskich strażaków.

Pożarem objęte były stodoła wypełniona materiałami palnymi w postaci słomy oraz drzewa, a także budynek gospodarczy. Działania strażaków polegały na podaniu 3 prądy wody w natarciu. Akcja gaśnicza trwała ponad 2 godziny. Przyczyny pożaru ustala policja.

Nikt nie został ranny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.