Lubuszanka Katarzyna Synowiec został Miss Polski Nastolatek 2020!

16 styczeń 2021
Autor: 
Lubuszanka Katarzyna Synowiec został Miss Polski Nastolatek 2020! Fot. Polsat

Za nami gala finałowa Miss Polski Nastolatek 2020 w której zwyciężyła Lubuszanka Katarzyna Synowiec 

W piątkowy wieczór, 15 stycznia odbyła się gala finałowa Miss Polski Nastolatek 2020 transmitowana na antenie Super Polsatu. W gronie finalistek znalazły się 24 nastolatki, które rywalizowały o tytuł za 2020 rok. Jury składało się wyłącznie z kobiet i to od nich zależało dosłownie wszystko. Do finałowego etapu zakwalifikowało się 10 dziewczyn.

Dziewczyny zaprezentowały się w kilku kreacjach, a także odpowiedziały na ważne pytanie, w jaki sposób dbają o środowisko i jak bardzo ważna jest dla nich ekologia. Emocje rosły z każdą minutą trwania finałowej gali. Ostatecznie Miss Polski Nastolatek 2020 została Katarzyna Synowiec z Drezdenka! 

Katarzyna Synowiec jest również Miss Ziemi Lubuskiej Nastolatek 2020! 

Fot. Polsat

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u