Wypadek pod Zieloną Górą. Osobówka uderzyła w drzewo. Poszkodowany kierowca (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2021
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. Osobówka uderzyła w drzewo Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie Łężyca - Wysokie. Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w piątkowy wieczór, 15 stycznia, po godzinie 20:00. Kierowca samochodu osobowego marki BMW jadąc drogą wojewódzką nr 281 na odcinku Łężyca - Wysokie z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z trasy. Następnie pojazd uderzył w pobliskie drzewo.

Poszkodowany kierowca

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wezwano także karetkę pogotowia.

- Poszkodowany mężczyzna o własnych siłach wyszedł z samochodu. Został już przekazany pod opiekę zespołu pogotowia. Strażacy zajmują się zabezpieczaniem samochodu - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Droga wojewódzka nr 281 jest całkowicie zablokowana. Służby robią wszystko, aby jak najszybciej udrożnić chociaż jeden pas ruchu.

Przeczytaj też: Ślizgawica na drogach w Zielonej Górze i okolicach. Ciężarówki mają problem z podjazdem pod górkiRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u