Zbąszyński Dom Kultury zaprasza w swoje progi

27 luty 2018

3 marca w Zbąszyńskim Centrum Kultury w godzinach 15:00 - 18:00 odbędzie się Szkolenie z Samoobrony dla Kobiet. Wciąż trwają zapisy, zachęcamy wszystkie Panie do czynnego udziału.

Natomiast w kolejną sobotę - 10 marca - z okazji Dnia Kobiet, odbędzie się koncert profesora Mieczysława Gajosa. Uroczystość z okazji święta Pań rozpocznie się o 17:00 koncertem uczniów i absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu "Róbmy swoje".

Galeria "Baszta" zaprasza na wernisaż pt. "MONO 3". Tym razem swoje prace zaprezentuje Emilia Sobczak, młoda artystka ze Zbąszynia, która w latach 2014 - 2017 była studentką Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego (ISW). Obecnie pracuje jako grafik kreatywny, zajmuje się własną niezależną twórczością oraz prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Ponadto zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie na logo formowanej właśnie Zbąszyńskiej Orkiestry Dętej. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nabór do orkiestry wciąż trwa.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u