PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strażacy z OSP Otyń mają nowy samochód gaśniczy. Jest unikalny na skalę województwa lubuskiego. Środki na jego zakup pochodziły z Unii Europejskiej.

Kolizja w Świdnicy koło Zielonej Góry. Kierowca busa zjechał z drogi i uderzył w płot oraz bramę. Następnie mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już wkrótce znów polecimy z Babimostu do Gdańska. Połączenie będzie realizowane niemalże przez siedem miesięcy.

Masowe kontrole kierowców przewożących "na aplikację" w Zielonej Górze. W jedną noc mundurowi skontrolowali około 100 pojazdów. Były nieprawidłowości.

Starszy kapitan Arkadiusz Kaniak nowym rzecznikiem prasowym Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała na trasie S3 w Lubuskiem dwa przeładowane samochody dostawcze. Kierowcy zostali ukarani mandatami.

Transport nielegalnych odpadów zatrzymany w Lubuskiem na polsko-niemieckiej granicy. Ciężarówkę pełną śmieci ujawnili celnicy.

Policjanci z Żagania ścigali motocyklistę. W trakcie ucieczki 39-latek doprowadził do kolizji z autem. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Stanie przed sądem.

Strona 1 z 474


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u