PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policja w Zielonej Górze kontroluje autokary przed wycieczkami. Sprawdza stan techniczny pojazdów i trzeźwość kierowców. Gdzie zgłosić inspekcję autobusu?

Już we wtorek będzie obradować Rada Miasta Zielona Góra. Radni będą głosować m.in. w sprawie nazw ulic i podatku od środków transportowych. Sprawdź, co jeszcze.

Przed nami wielkie morsowanie na "Gliniankach" w Kożuchowie. Akcja będzie połączona ze zbiórką zabawek i artykułów szkolnych dla dzieci chorych na nowotwór.

Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała dwoje Lubuszan. Para próbowała wwieźć do Polski skradzionego busa oraz dwa motocykle. Wkrótce stanie przed sądem.

Kolizja na wjeździe do Zielonej Góry. Przy rondzie Piastów Śląskich osobówka wypadła z drogi. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Chcesz zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem? Twoi bliscy marzą, aby spojrzeć na świat z innej perspektywy? Postaw na lot zapoznawczy. To niezapomniana przygoda!

Krajowa Administracja Skarbowa zlikwidowała nielegalne kasyno w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze zabezpieczyli jedenaście komputerów do gry.

Policja we Wschowie szuka mężczyzn, którzy wynieśli sprzęt z marketu. Jeden ukradł alkomat, a drugi wideorejestrator. Znasz ich? Mundurowi proszą o kontakt.

Strona 1 z 422

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u