PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marsz Równości w Zielonej Górze. Tęczowa parada przeszła ulicami miasta. W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób. Całość zabezpieczała policja.

Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zaginął Szymon Hala ze Zbąszynka. Mężczyzna przepadł bez śladu. 34-latka szukają już służby.

Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z policyjnym motocyklem. Funkcjonariusz został ranny. Sprawca nie powinien wyjeżdżać na drogę.

Policjanci z Iłowej wezwali 32-latka na przesłuchanie. Jakież było ich zdziwienie gdy zobaczyli, że mając dożywotnie zakazy kierowania, przyjechał do nich samochodem.

Euro 2024 to wielkie piłkarskie święto. Na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się w Niemczech, jadą też kibice z Polski. Policja przypomina o utrudnieniach.

Strzelał do zwierząt z wiatrówki. Dwa koty doznały poważnych obrażeń. Policja zatrzymała do sprawy 72-letniego mężczyznę.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Gdzie oglądać żużel w telewizji i online?

Strona 1 z 649


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u