Lubuskie: Pierwsza burza w tym roku. Może silnie wiać!

11 marzec 2021
Lubuskie: Pierwsza burza w tym roku. Może silnie wiać! Pixabay.com

Przez województwo lubuskie przechodzi obecnie pierwsza w tym roku struktura burzowa! W miejscu występowania zjawiska może silniej wiać! 

Struktura burzowa związana z frontem chłodnym znajduje się obecnie na północ od Krosna Odrzańskiego i przemieszcza się na wschód. Burzy towarzyszyć mogą silniejsze porywy wiatru dochodzące punktowo do 70 km/h! Mocne podmuchy wiatru mogą stwarzać poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi! Pamiętajmy o środkach ostrożności.

Właściwie zabezpiecz drzwi i okna, uprzątnij meble ogrodowe, doniczki i inne przedmioty znajdujące się na balkonach lub przed domem, które mogłyby zostać poderwane przez silny podmuch wiatru. Unikaj przebywania pod drzewami, tablicami reklamowymi oraz liniami energetycznymi! 

Czytaj także - Busiarz z cofniętym licznikiem o ponad 82 tysiące zatrzymany na autostradzie A2


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.