Uwaga kierowcy! Nocą i nad ranem drogi mogą być oblodzone!

18 marzec 2021
Autor: 
Uwaga kierowcy! Nocą i nad ranem drogi mogą być oblodzone! Redakcja/Archiwum

Pogoda w Lubuskiem. W nocy temperatura spadnie do trzech stopni poniżej zera. IMGW ostrzega przed oblodzeniem dróg i chodników w całym województwie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed oblodzeniem dla wszystkich powiatów w Lubuskiem. Prognoza pogody pokazuje, że temperatura w nocy z czwartku na piątek może spaść do -3 stopni Celsjusza. Synoptycy prognozują zamarzanie nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu!

Utrudnienia dla kierowców oraz pieszych mogą potrwać do piątku, 19 marca, do godziny 8 rano. Nadmierna prędkość w połączeniu z lodem na jezdni szybko prowadzi do wypadku. Dlatego warto zarezerwować więcej czasu na jazdę i zachować szczególną ostrożność na trasie.

Czytaj także - Ogromny pożar hali magazynowej koło Lubska. W akcji 11 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u