Pogoda w Lubuskiem. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem. Wysłano Alert RCB

01 grudzień 2021
Pogoda w Lubuskiem. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem Redakcja

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Do mieszkańców województwa wysłano Alert RCB.

W nocy będzie mocno wiało. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał już ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert będzie obowiązywał od godziny 22:00 (1 grudnia) do 8:00 w czwartek, 2 grudnia.

- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w powiatach północnych - informuje IMGW.

Wraz z ostrzeżeniem do mieszkańców województwa lubuskiego wysłano Alert RCB. Prosimy wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności i zabezpieczenie wszystkich przedmiotów, które mogą zostać poderwane przez wiatr. Radzimy też unikać parkowania pod drzewami.

Przeczytaj też: Urząd Marszałkowski zawiadamia prokuraturę w sprawie Łukasza Mejzy. Chodzi o milionową dotację


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u