Pogoda w Lubuskiem. Przed nami mroźna noc - nawet 17 stopni na minusie

26 grudzień 2021
Autor: 
Pogoda w Lubuskiem. Przed nami mroźna noc - nawet 17 stopni na minusie

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym mrozem. Miejscami temperatura może spaść do minus 17 stopni Celsjusza.

Dzisiejsza noc znów będzie chłodna. Temperatura spadnie mocno poniżej zera. Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują, że miejscami osiągnie nawet -17°C. Mróz będzie odczuwalny przede wszystkim na północy województwa lubuskiego.

We znaki da się też wiatr. - Średnia prędkość wyniesie od 5 do 15 km/h - czytamy w komunikacie Biura Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu.

Będzie ślisko na drogach

Wraz z niską temperaturą na trasach z pewnością będzie ślisko. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się samochodem i zdjęcie nogi z gazu. Na śliskiej i oblodzonej drodze nie należy też wykonywać gwałtownych manewrów.

Przeczytaj też: Przymarznięte łabędzie zmorą dla strażaków. Gdy przyjeżdżają, ptaki odlatują (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u