IMGW ostrzega przed marznącymi opadami! Kierowcy noga z gazu!

20 listopad 2022
Autor: 
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami! Kierowcy noga z gazu! Redakcja/Archiwum

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed marznącymi opadami powodującymi gołoledź. W nocy i wczesnym rankiem na drogach może być bardzo ślisko!

Synoptycy Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu powodujących zamarzanie mokrych fragmentów dróg oraz chodników. Gołoledź jest zjawiskiem bardzo niebezpiecznym dla uczestników ruchu drogowego. Jezdnia pokryta cienką warstwą lodu jest bardzo śliska co może wpływać na drogę hamowania lub tor jazdy pojazdów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Szpitalny oddział ginekologii, porodówki i neonatologii w Sulechowie bez lekarzy. Wypowiedzenie umowy o pracę złożyli prawie wszyscy lekarze. Sytuacja jest bardzo poważna ...

Marznące opady deszczu lubuskie

Według prognoz IMGW marznące opady deszczu mogą występować w poniedziałek, 21 listopada od godziny 3 w nocy do godziny 10 rano. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowane zostało na 80%. 

Bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan

Specjalnie dla czytelników naszego portalu uruchomiliśmy bezpłatny system powiadomień o niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych. Wiadomości z ostrzeżeniem przesyłamy za pośrednictwem darmowej platformy Messenger. Jak się zapisać? 

Zapisanie się oraz korzystanie z systemu jest w pełni darmowe, nie wymaga również pobierania dodatkowych aplikacji - wystarczy konto na portalu społecznościowym Facebook oraz aplikacja Messenger na telefon!

KLIKNIJ TUTAJ - to najszybsza metoda zapisu, jeśli jesteś zalogowany do portalu Facebook i korzystasz z Messengera. Po kliknięciu linku wyświetli Ci się okno czatu z przyciskiem "rozpocznij" na dole - kliknij przycisk i postępuj zgodnie z przychodzącymi wiadomościami!

Czytaj także - Poważny wypadek koło Skwierzyny. Auto wjechało pod pociąg (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u